2014.09.02 № 193 ВАСУ: Про забезпечення розгляду адміністративних справ, підсудних адміністративним судам, розташованим у районі проведення антитерористичної операції

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 02.09.2014 р. № 193
Про забезпечення розгляду адміністративних справ, підсудних адміністративним судам, розташованим у районі проведення антитерористичної операції
Із змінами і доповнVASUеннями, внесеними
розпорядженнями Вищого адміністративного суду України
від 1 грудня 2014 року № 252,
від 15 грудня 2014 року N 262

Відповідно до частин першої, третьої та четвертої статті 1 Закону України «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв’язку з проведенням антитерористичної операції» та з метою забезпечення доступу громадян і юридичних осіб до суду, на підставі подання Голови Державної судової адміністрації України від 22.08.2014 N 8-4168/14:

1. Установити, що розгляд адміністративних справ, підсудних адміністративним судам, розташованим у районі проведення антитерористичної операції, здійснюється такими судами:

— Абзац другий пункту 1 втратив чинністьо з 22 грудня 2014 року

(згідно з розпорядженням Вищого
адміністративного суду України від 01.12.2014 р. N 252)

— Харківським окружним адміністративним судом — адміністративних справ, підсудних Луганському окружному адміністративному суду.

— Абзац четвертий пункту 1 втратив чинність

(згідно з розпорядженням Вищого
адміністративного суду України від 01.12.2014 р. N 252)

2. Головам Донецького та Харківського апеляційних адміністративних судів, головам Донецького, Запорізького, Луганського та Харківського окружних адміністративних судів:

2.1 здійснити приймання-передачу справ, розгляд яких не закінчено, протягом десяти робочих днів з дня видання цього розпорядження;

2.2 забезпечити виконання цього розпорядження.

3. В. о. керівника апарату Вищого адміністративного суду України Кайдашеву Р. П. забезпечити доведення цього розпорядження до відома голів Донецького та Харківського апеляційних адміністративних судів, голів Донецького, Луганського, Запорізького та Харківського окружних адміністративних судів, Голови Державної судової адміністрації України, оприлюднення розпорядження на офіційному веб-сайті Вищого адміністративного суду України.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова суду
О. М. Нечитайло